Firma Exito Grzegorz Marek powstała w roku 2004. Od początku swojej działalności wiele uwagi poświęcamy ochronie środowiska a szczególnie demontażu i utylizacji azbestu. Wiedząc jaką szkodę w środowisku powoduje azbest oraz jego niebezpieczne unieszkodliwianie, postawiliśmy na specjalizowanie się w profesjonalnym jego usuwaniu. Wysoko wyszkolona kadra pracowników oraz zabezpieczenie w wysokiej jakości sprzęt powoduje iż jesteśmy w stanie wykonać niemalże każdy rodzaj zleconych nam prac. W swojej kilkuletniej działalności wykonywaliśmy prace demontażowe zarówno na prostych budynkach mieszkalnych jak i wielkich budynkach gospodarczych. Z upływem lat naszą działalność poszerzyliśmy o usługi dekarskie oraz inne prace ogólnobudowlane. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace dekarskie począwszy od prostych dachów z blachy trapezowej lub blacho dachówki po pokrycie dachów dachówkami ceramicznymi lub „karpiówką”.

    Mamy bardzo wysoko wyszkoloną kadrę w kładzeniu pokrycia dachu z płyt typu EURO-FALA, oraz poprzez wieloletnią współpracę z firmą CEMBRIT, jesteśmy ich licencjowanymi wykonawcami. Dzięki temu możemy oferować państwu również zakup materiału tego rodzaj pokrycia w bardzo okazyjnych cenach (informacje w zakładce oferty).

    Ponieważ wielu z naszych zleceniodawców to właściciele wielkich gospodarstw, dzięki czemu bardzo wysoko wyszkoliliśmy kadrę w kompleksowym wykonaniu budynków gospodarczych:
- know-how wykonywanych prac
- nadzór i doradztwo przy projektowaniu
- wykonywanie konstrukcji żelbetowych
- wykonywanie stołów paszowych
- wykonywanie okólników
- wykonywanie i ustawienie wygrodzeń
- wykonanie posadzek profilowanych
- budowa udojni

Oprócz powyższych prac wykonujemy również:
- mycie i konserwacje dachów i elewacji
- wszelkiego rodzaju prace wysokościowe
- prace brukarskie
- prace ogólnobudowlane – stany surowe budynków
- prace wyburzeniowe

EXITO Grzegorz Marek
ul. Walczaka 25
66-400 Gorzów Wlkp.

pakietyinternetowe.pl
Profesjonalne Strony Internetowe

kom. Grzegorz - 502232696, 504150676
e-mail: biuro@exito.org.pl
e-mail: exito@exito.org.pl